Hakkımızda

                                      

                                                HAKKIMIZDA

                                      MİSYON & VİZYONUMUZ

 

Radyomuz doğru Türkçe kullanmayı hedefleyen, önce dinleyici diyen ve radyo tutkusunu keyifle taşıyan, müzik ve insan ilişkileri yaşam biçimi olan ekibimizle 24 saat web üzerinden en iyiyi sunmayı amaçlıyor.

Radyo Dadaş olarak, ülkemizde önemi çok fazla olan web radyoculuğu, dinleyicilerimizle ve web de sanal bağımızı sıkı tutarak hep var olmayı sürdüreceğiz.Bu nedenle biz; içinde yaşam barındıran radyoyuz.

Müzik konusunda geniş bir arşive sahip olan Radyo Dadaş, güncel popüler müziğin yanı sıra, Türk sanat müziği ve Türk halk müziğinin unutulmaz eserleriyle ve her kesime ulaşan yayın anlayışı ile ülkenin en yaygın ve en etkili dinleyicisine sahip.

Kalitenin her zaman ayrımında olan dinleyicimizin memnuniyeti,  ve hizmet kalitesi, farklılık yapan ekip çalışmaları ile tüm Radyo Dadaş ailesinin mutluluğu, her zaman en çok dinlenen radyo olmayı sürdürmek sorumluluğumuz ve hep var olacak hedefimizdir.

Dinlendiği alanda en ağırlıklı, ulaşmak istediğiniz kitleyle kuruluşunuz arasındaki en iyi aracı, uzlaştırıcı ve doğru adres Radyo Dadaş

Kuruluşunuzun hedeflediği kitleye ulaşacak ve size dönüşüm sağlayacak, en doğru tanıtımı hazırlayıp sunan dj arkadaşlarım ve ben Fatih Bedir

Mükemmeli yakalamak için sizlerle ortak bir çalışma içine girmekten mutluluk duyarız.

HER TÜRLÜ ÖNERİ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZLERE İLETE BİLİRSİNİZ 

SAYGILARIMIZLA